تعمیر مانیتور ایسر

نمایندگی ایسر در واحد تعمیر مانیتور ایسر ، مرکز فوق تخصصی تعمیر مانیتور ایسر ، با بیش از ۲۰ سال تجربه ، مجهز به کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر مانیتور ایسر ، آمادگی کامل خود را جهت خدمات تخصصی تعمیر مانیتور ایسر اعلام میدارد. این واحد با بهره گیری از تجربه ۲۰ ساله در امر تعمیرات سخت افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری مانیتور را با قطعات اورجینال و مناسب ترین قیمت به مشتریان و همکاران محترم ارائه می دهد.

مانیتور ایسر 

با خرابی مین برد مانیتور ایسر چه اتفاقی می‌افتد؟

تجربه‌ی کارشناسان ما در مرکز تعمیرات مانیتور ایسر نشان داده که خرابی مین برد در غالب موارد به دلیل وجود اشکال در برد پاور است. خرابی برد پاور در نهایت سبب خرابی مین برد شده و اشکالاتی را در عملکرد مانیتور ایجاد می‌کند. یکی از نشانه های خرابی مین برد مانیتور آن است که با وجود روشن بودن مانیتور، تصویری در مانیتور به نمایش درنیاید. بدین معنا که ورودی مانیتور قادر به دریافت تصویر نیست. در این شرایط بهتر است ابتدا سوکت های ورودی و کابل ورودی مانیتور از نظر سلامت و صحت عملکرد بررسی شوند. در صورتی که سوکت و کابل سالم باشد، به احتمال زیاد اشکال پیش آمده از مین برد است. از دیگر نشانه‌های خرابی مین برد و وجود اشکال در این بخش، پرش داشتن تصویر مانیتور و یا ثابت ماندن آن است. بروز این اشکال نیز می‌تواند به دلیل وجود خرابی در خود پنل و یا مین برد باشد.

 

دلیل تصویر نداشتن کابل VGA مانیتور

تصویر نداشتن مانیتور ایسر معمولاً به دلیل وجود اشکالات سخت افزاری در دستگاه اتفاق می‌افتد. برای رفع این ایراد توصیه می‌شود در وهله‌ی نخست کابل VGA چک شود. این کابل آبی رنگ است و معمولاً از پشت به کارت گرافیک متصل شده است. البته در صورتی که ورودی و خروجی تصویر از کابل های DVI و HDMI نیز پشتیبانی می کند، بهتر است هر دو کابل را بررسی کنید. در طول این بررسی، کابل را از پورت جدا کرده و پین های پورت را از نظر شکستگی بررسی کنید.

 

مجدداً کابل را وصل کرده و تصویر دادن یا ندادن مانیتور را چک کنید. در صورت عدم وجود تصویر بهتر است دستگاه جهت بررسی‌های تخصصی‌تر به یکی از مراکز تعمیرات تحویل داده شود. تعمیرات این بخش از دستگاه و سایر تعمیرات مانیتور ایسر با مراجعه به نمایندگی ایسر قابل دریافت است.

تعمیر مانیتور ایسر 

چرا لامپ مانیتور ایسر کم نور شده است؟

یکی دیگر از اشکالات مشاهده شده در مانیتورهای امروزی از جمله مانیتور ایسر مشکل کم نور شدن لامپ تصویر مانیتور است. در این شرایط کیفیت و وضوح تصویر صفحه نمایش افت محسوسی پیدا کرده و به شدت کاهش پیدا می‌کند. تجربه کارشناسان ما در مرکز تعمیرات مانیتور ایسر نشان می‌دهد که این اتفاق عمدتاً ناشی از دو مسئله است. یک آنکه لامپ نئون مورد استفاده در دستگاه، خود ضعیف شده و نیازمند تعمیر است.

 

دوم آنکه مدار تغذیه دستگاه دچار اشکال شده و کار برق‌رسانی را به درستی انجام نمی دهد. در صورت بروز این اشکال در دستگاه می توان به یکی از مراکز مجاز و استاندارد مراجعه کرد و سرویس های مرتبط با تعمیرات مانیتور ایسر را دریافت کرد. توصیه می‌شود در زمان حضور در مراکز تعمیر، نوع اشکال پیش آمده در دستگاه و نشانه‌های مشاهده شده در مانیتور را با اپراتور مربوطه در میان بگذارید.

 

ارائه خدمات تخصصی تعمیر مانیتور ایسر ، تعمیر LED ایسر و تعویض LCD و LED ایسر ( مانیتور ایسر)

تست کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها ( مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستور ها / فت ها و … )

تست کامل LCD و LED جهت جلوگیری از سوختگی پیکسل ، ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف High Voltage و …

تست کامل فرکانس های مختلف و ولتاژگیری از کلیه قطعات الکتریکی جهت اطمینان از تقسیم جریان صحیح و رفع اشکالات

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی ایسر می‌باشد.