تعمیرات ال سی دی لپ تاپ ایسر

یکی از بخش های اصلی لپ تاپ ایسر و البته سایر لپ تاپ ها، ال سی دی آن است که گاه با اشکالاتی نظیر ترک خوردگی و خرابی کامل مواجه می شود. خرابی ال سی دی لپ تاپ ایسر، به هر دلیل که اتفاق بیفتد بر عملکرد این دستگاه تأثیر شایانی دارد. چه این بخش از دستگاه به شکلی رابط میان کاربر و دستگاه است و خرابی آن، این ارتباط را برهم می زند. خوشبختانه خرابی های پیش آمده در LCD لپ تاپ ایسر عموماً قبل رفع است و بسته به مشکل به وجود آمده، می توان صفحه نمایش را تعمیر کرد و یا در برخی موارد صفحه نمایش جدیدی را جایگزین کرد. ما در شرکت ایسر ایران در پارت تخصصی تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسر با بهترین تعمیرکاران این حوزه برای خدمت رسانی به شما همیشه آماده ایم. شایان ذکر است تمامی سرویس ها و خدمات ارائه شده در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت است.

 

تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسر 

تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر

برای اینکه متوجه شویم که آیا باید صفحه نمایش را عوض کرد می‌توان لپتاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ  متصل کرد. در هر حال شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین سرویس های تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر به نمایندگی تعمیر لپ تاپ Acer مراجعه نمایید. در این مرکز پس از طی مراحل عیب یابی امکان یا عدم امکان تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر تشخیص داده شده و پس از کسب اجازه از شما، عملیات تعمیر بر روی دستگاه پیاده می گردد.

 

آموزش تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر

عموماً تشخیص اینکه ال سی دی لپ تاپ ایسر نیاز به تعویض کامل یا تعمیر جزیی دارد با استفاده از یک مانیتور خارجی صورت می گیرد. برای این کار می توان لپتاپ را به یک مانیتور خارجی از طریق پورت VGA لپتاپ متصل کرد. اگر لپتاپ شروع به کار کرد و مانیتور وصل شده به آن روشن شد بدان معناست که مشکل تنها مربوط به صفحه نمایش است و بنابراین باید صفحه نمایش را با LCD جدید جایگزین کرد. ما در این بخش برای شما آموزش تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسر را قرار داده ایم.

اگر صفحه نمایش لپ تاپ مشکی باقی ماند و یک تصویر کم‌نور در LCD لپتاپ مشاهده شد ممکن است اینورتر لپتاپ خراب باشد که به آسانی قابل جایگزین است. اگر خطوط مواج در صفحه نمایش خارجی نشان داده می‌شود احتمالا مشکل مربوط به مادربرد ‌باشد.

اشکالات و سرویس های مربوط به مادربرد می بایست توسط متخصصان و تعمیرکاران تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر انجام شود و تا زمانی که مشکل رفع نشود صفحه نمایش کار نمی‌کند. در هر حال اگر به هر دلیل ال سی دی لپ تاپ شما دچار شکستگی شده و نیاز به تعویض دارد می توانید با انجام مرحله به مرحلۀ دستورالعمل زیر آنرا تعویض نمایید.

 

توجه داشته باشید که انجام این مراحل بهتر است توسط کارشناسان تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر انجام شود و کاربران عادی از انجام این کار خودداری نمایند.

 

ابزار مورد نیاز:

 • پک پیچ گوشتی دارای چندین سایز پیچ گوشتی باشد.
 • تعدادی تیغه یا صفحه فلزی و لاستیکی نازک. (وجود این صفحات برای برداشتن قاب دور ال سی دی یا قاب دور ال ای دی ( قاب LCD ) ضروری است.

 

مرحله نخست: برداشتن قاب ال سی دی

برداشتن باطری و کشیدن آداپتور

بررسی دقیق صفحه نمایش جهت جداسازی قاب لپ تاپ (در برخی از لپ تاپ ها دو بالشتک در بالا قرار دارد که ال سی دی لپ تاپ را نگه می دارند. نیاز است که حفاظ پلاستیکی روی این لپ تاپ ها را خارج کرده و سپس پیچ زیر آنها باز شود.)

باز کردن پیچ و باز کردن شیار بین دو قاب ال سی دی به منظور تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر: (پیک را در راستای قاب ال سی دی لپ تاپ بالا ببرید تا تمام اتصالات قاب لپ تاپ از هم باز کردد.) توجه نمایید که خارج ساختن قاب لپ تاپ راه های متعدد دارد و شما کاربران گرامی می بایست این کار را پس از بررسی دقیق دستگاه انجام دهید.

برای مثال ممکن است لپ تاپ شما دارای پیچ صفحه نمایش نباشد و یا در حالتی دیگر قاب ال سی دی شما با ضربه ای کوچک بر روی آن باز شود یا اینکه با یک پیک کوچک به سادگی باز شود و نیاز به باز کردن پیچ نداشته باشد؛ پس بهتر است پیش از هر چیز لپ تاپ خود را به درستی بررسی کرده و دستورالعمل لازم را پیدا کنید. جهت این کار می توانید با مراجعه به سایت کمپانی سازنده لپ تاپ خویش از پیچ ها و نحوه باز کردن آن مطلع شوید.

 

مرحله دوم: برداشتن پنل LCD شکسته از روی لپ تاپ

برداشتن تمامی پیچ های نگهدارنده لپ تاپ

قطع کردن تمامی کابل هایی که از ال سی دی لپ تاپ به مادر برد لپ تاپ وصل شده اند. (نکته: اگر سال تولید لپ تاپ یا نوت بوک شما از ۲۰۱۰ است و دارای ال سی دی و بک لایت است بر روی برد لپ تاپ دو کابل وجود دارد لیکن ال سی دی لپ تاپ های تولیدی پس از ۲۰۱۰ دارای یک کابل است.)

در صورتی که قصد خرید یک ال سی دی جدید برای دستگاه خود را دارید در این زمان می توانید با مشاهده برچسب های کارخانه مدل کامل ال سی دی لپ تاپ خود را پیدا کنید و یک نمونه از آن خریداری کنید. همچنین می توانید از راهنمایی های کارشناسان ما در مرکز تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر استفاده نمایید)

 

مرحله سوم : نصب ال سی دی جدید

لپ تاپ خریداری شده را باز نمایید و مطمئن شوید که با LCD قبلی لپ تاپ یکی است.

در صورت همانندی دو ال سی دی، ال سی دی لپ تاپ شما آماده وصل است.

کابل تصویر را به ال سی دی جدید لپ تاپ وصل کنید و مطمئن شوید که LCD نو لپ تاپ در جای جدید خود کامل قرار گرفته است.

 

مرحله چهارم : تست ال سی دی جدید لپ تاپ و جاانداختن قابل

جا انداختن کابل برق و باتری

تست LCD جدید لپ تاپ و اطمینان از صحت اتصال ال سی دی به دستگاه

جا زدن قاب دور ال سی دی و بستن پیچ های قاب ال سی دی

آماده شدن دستگاه جهت شروع به کار

در صورت نیاز به دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر می توانید به نمایندگی Acer مراجعه کرده و دستگاه خویش را به پارت تعمیر ال سی دی لپ تاپ تحویل دهید. کارشناسان این بخش تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر را بر روی دستگاه شما اعمال خواهند کرد.

 

خرابی ال سی دی لپ تاپ ایسر

توصیه کارشناسان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر جهت پیشگیری از خرابی ال سی دی آن است که احتیاط های لازم جهت حمل و نگهداری از لپ تاپ به دقت رعایت شود. به عنوان مثال به هیچ وجه لپ تاپ نباید در معرض فشار قرار گیرد، زیرا اصلی ترین عامل خرابی LCD لپ تاپ و اختلال در تصاویر آن، فشار یا ضربه است.

 

فشار و ضربه وارد شده به ال سی دی لپ تاپ باعث از بین رفتن پیکسل های LCD می‌شود و گاه کاربر را ناچار به تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر می کند. ریخته شدن مایعات بر روی لپ تاپ عامل دیگری است که احتمال بروز خرابی در ال سی دی لپ تاپ و بورد آن را دوچندان می کند.

 

از آنجایی که های‌ولتاژ نوعی برد است، با ریخته شدن مایعات بر روی این دستگاه، ممکن است آسیب ببیند و مشکل ساز شود. در صورت ریختن مایعات و نفوذ آن به لایه های صفحه نمایش با کمی خوش شانسی ممکن است به مانیتور آسیب جدی وارد نشود و با کمی تأمل اثرات آب یا مایعات از بین برود.

در صورت به جا ماندن خرابی های ناشی از ریخته شدن آب بر روی ال سی دی، می بایست اشکالات پیش آمده با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و توسط کارشناسان مرکز تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر مرتفع گردد.

 

نشانه ها و علل خرابی ال سی دی لپ تاپ ایسر

 • ریخته شدن مایعات بر روی مانیتور و صفحه نمایش لپ تاپ و خرابی تصویر
 • وارد شدن شوک فیزیکی به لپ تاپ
 • پرتاب یا سقوط لپ تاپ از ارتفاع
 • نوسانات برق
 • مشکلات چیپ گرافیک لپ تاپ
 • باز و بسته شدن بیش از حد درب لپ تاپ
 • خرابی اتصالات فلت مانیتور لپ تاپ و سیاه بودن صفحه نمایش در زمان روشن شدن عادی لپ تاپ
 • کم نور شدن مانیتور لپ تاپ در انواع LCD و LED
 • سیاه شدن مانیتور لپ تاپ همراه با قرمز
 • صورتی شدن آنی صفحه نمایش لپ تاپ
 • مانیتور لپ تاپ بدون تصویر و به رنگ سیاه و یا سفید می شود
 • ایجاد خطوط موازی بر روی مانیتور لپ تاپ که در موارد یاد شده خروجی سیگنال تصویر قابل مشاهده است

 

تعمیرات لپ تاپ ایسر

شما کاربران گرامی می ‌توانید با انتخاب آگاهانه مرکز تعمیر لپ تاپ ایسر دستگاه معیوب خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه، تعمیر نمایید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی این مرکز می‌باشد.

 

به خاطر داشته باشید تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه شما را برطرف نخواهد کرد بلکه با ورود تعمیرکاران ناشی به بخش های نامرتبط امکان بازیابی و اصلاح آن برای همیشه از بین خواهد رفت. و قیمت ال سی دی لپ تاپ ایسر با توجه به مدل آن متفاوت است برای اطلاع از هزینه تعمیر ال سی دی لپ تاپ ایسر با کارشناسان مادر تماس باشید.

 

شما می ‌توانید با انتخاب آگاهانه نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر دستگاه معیوب خود را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت، تعمیر نمایید. تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسر و انواع بُردهای الکترونیکی در این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیراتی و ابزارآلات لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گردد.

 

 

تعمیرات ایسر

نمایندگی تعمیرات ایسر با بهره مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری گوشی‌ها، تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها (نظیر تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر) و دیگر محصولات ایسر را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. واحد تعمیرات ایسر به دلیل ساختار مشتری‌مدار خود، اهتمام ویژه‌ای به ارائه کلیه خدمات تعمیر و ترمیم با قیمت‌های شرکتی و براساس نرخنامه مصوب اتحادیه به هموطنان گرامی دارد.

 

Hiện nay, có rất nhiều trang thể thao bóng đá trực tuyến, nhưng đa số đều có những quảng cáo hoặc chất lượng ko cao hoặc phát lậu, Chúng tôi socolive với bản quyền trực tiếp phát sóng trực tiếp , hứa hẹn sẽ cung cấp cho các bạn những trận bóng đá hấp dẫn nhấtxem bóng đá trực tuyến

Kênh của chúng tôi luôn luôn thân thiện với tất cả mọi người, mitomcung cấp những trận đấu trực tiếp của Việt Nam và toàn cầu, với video Full HD , ko lag ko giật, đảm bảo cung cấp cho bạn những giây phút bóng đá tuyệt vời nhất

Được xem là một trang bóng đá hàng đầu Việt Nam, chúng tôi cung cấp cho khán giả tất cả các trận đấu , trực tiếp tại hiện trường, bạn có thể đón xem tất cả các giải đấu tại đây xoilac , nơi mà bạn có thể thỏa mãn niềm đam mê với bóng đá mà không lo bị dán đoạn vì chất lượng trang kém

Ở đây chúng tôi cung cấp những trận bóng hấp dẫn nhất , với hình ảnh sắc nét, trang web thân thiện với tất cả mọi người Việt Nam, hãy nhấn vào và đặt 90p lịch cho trận đấu mà bạn yêu thích nào

کپی برداری از مطالب سایت مجاز نمی باشد. کليه حقوق اين سايت متعلق به نمایندگی رسمی ایسر می‌باشد.